Antalya Kombi Tesisatı için Profesyonel Kombi Bayi Firmanız Miske Mühendislik

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

Antalya Dogalgaz Kullanimda Yoğuşmali Kombi mi Normal Kombi mi Mantikli

Yoğuşmalı kombi mi, normal kombi mi almalıyım sorusuna mantıklı bir cevap verebilmek için öncelikle bu 2 kombinin de çalışma prensini bilmemiz gerekmektedir. Bu prensibi öğrenmek için öncelikle www.antalyadogalgaz.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Şu bilgiyi vermeden geçemiyeceğim. Antalya doğalgaz kullanımında yoğuşmalı kombi yoğuşma yapmaz, yakıt tasarrufu sağlamaz cümlesi kesinlikle çok yanlıştır.

Konumuza dönersek; kısaca söylemek gerekirse yoğuşmalı kombi ile normal yani konvansiyonel kombi arasındaki en önemli hatta bizi etkileyen tek fark; yoğuşmalı kombinin yakıt tasarrufu sağlamasıdır. Eğer normal kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fiyat farkı, (ki bu fark 500 ile 900 tl arasındaır) sizin bütçeniz için çok büyük bir tutar değilse kesinlikle yoğuşmalı kombi almanızı tavsiye ederiz. Çünkü eninde sonunda yoğuşmalı kombi verdiğiniz farklı yakıt tasarrufu sağlayarak geri kazandıracaktır. Tabi karasal iklim olan yerlerde; aylık doğalgaz faturanız daha yüksek bekleneceği ve bu fatura tutaranının yüzdelik olarak yakıt tasarruf miktarı daha çok olacağı için; vereceğiniz yoğuşmalı kombi fiyat farkını daha kısa sürede geri alacaksınızdır.

Günümüzde yoğuşmalı kombiye her geçen gün ilgi artmakta olup; fiyat farkına rağmen satış oranları her geçen gün artış gösterdiğini unutmamak lazım.