Antalya Kombi Tesisatı için Profesyonel Kombi Bayi Firmanız Miske Mühendislik

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

Antalya’da Doğalgaz Kullanırken Dikkat Edilmesi GerekenlerGünümüzde artık evimizin, işyerimizin kapısına kadar gelen Antalya doğalgaz tesisatına hemen hemen her ev her iş yeri sahiptir. Yoksa hala sizin evinizde, işyerinizde Antalya doğalgaz tesisatı yok mu? Miske Mühendislik olarak siz değerli müşterilerimiz için Antalya doğalgaz firmaları arasından sizler için en uygun fiyat aralığını ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Antalya doğalgaz tesisatını, sizlerde edinmek için bizlere 0533 476 12 34 nolu numaradan ulaşarak, Antalya doğalgaz ücretsiz keşif fırsatından yararlanabilirsiniz.

Antalya doğalgaz ücretsiz keşif ile işinde uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte Antalya doğalgaz tesisat borularının geçeceği yerler, radyatörlerin ve kombinin konumlandırılacağı alanlar tespit edildikten sonra, sizlere gerekli bilgiler verilir. Doğalgaz tesisatını onayladıktan sonra gerekli işlemler yapılarak Antalya doğalgaz tesisatına sizlerde sahip olabilirsiniz.

Antalya doğalgaz tesisatın da dikkat etmeniz gereken konular;

    Yerleştirilecek olan kombiyi mecbur kalmadıkça ev içerisine konumlandırmayın, balkon, teras gibi rahat hava alabilecek yerlere konumlandırınız.
    Antalya doğalgaz kombi tesisatını yerleştirdiğiniz zaman, baca havalandırmanızı mutlaka taktırınız, bu baca havalandırması hiçbir zaman kapatmayınız. En küçük bir gaz sızıntısında sizlerin hayatını kurtaracaktır.
    Antalya doğalgaz kombi tesisatında kullanmış olduğunuz kombinizin mutlaka yılda bir kere baca temizliğini yaptırınız.
    Doğalgaz kombi bacalarınıza mutlaka baca şapkası taktırınız. Her hangi bir kötü hava koşulunda içeriye gaz girişi olmasın.
    Antalya doğalgaz tesisatınızı döşetirken tesisat borularının elektrik tesisatına en az 30 cm aralıkta olmasına dikkat ediniz.
    Ortamda gaz kokusu hissettiğiniz anda hemen bulunduğunuz ortamı havalandırınız. Ve 187 Doğalgaz Acil Arıza’ yı arayınız.

Dikkatli bir kullanıcı olduğunuz takdirde Antalya doğalgaz daima sizler için en doğru tercih olacaktır.