Antalya Kombi Tesisatı için Profesyonel Kombi Bayi Firmanız Miske Mühendislik

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

BAŞKAN UYSAL’DAN MEYDANKAVAĞI’NA DOĞALGAZ MÜJDESİ

BAŞKAN UYSAL’DAN MEYDANKAVAĞI’NA DOĞALGAZ MÜJDESİ

“Halk Günleri”ni mahallelere taşıyan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ikinci adresi Meydankavağı Mahallesi oldu.

Muratpaşa’nın doğalgazla buluşması konusunda büyük bir çaba sarf ettiklerini ifade eden Başkan Uysal, 2014 yılı sonuna kadar Meydan Kavağı Mahallesi’nin tüm doğalgaz hatlarının döşeneceğini müjdeledi. Tüm mahalleler için özel eylem planları olduğunu ifade eden Başkan Uysal, “Vatandaşımızla bire bir görüşme yapmak için her mahallemize gideceğiz. Sorunları da çözüm önerilerini de biliyoruz. Bu buluşmalarda amacımız bire bir iletişim kurmak ve vatandaşımızı bilgilendirmek” dedi.

Mahalle sakinlerinin yol, cadde, park ve pazar yerlerine ilişkin sorunları ve çözüm önerilerini dinleyen Başkan Uysal, “Açık pazarlarda araç parkının önlenmesini sağlayacağız. Pazarlarda kullanılan poşetler büyük bir görsel kirliliğe yol açıyor. Bu uygulama yerine file ve kese kağıdı kullanarak pazarlarımızda daha hijyenik koşullar yaratacağız” diye konuştu.

Muratpaşa’nın tüm mahallelerinin 2016 yılı sonuna kadar doğal gazla buluşacağını açıklayan Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal, “Firma yetkilileri ile sürekli temas halindeyiz. 2014 yılının sonuna kadar Meydankavağı Mahallesi’nin tümü Bayındır ve Çaybaşı Mahalleleri’nin büyük bir kısmında doğalgaz hatları döşenmiş olacak” diye konuştu.

Başkan Uysal, olağanüstü bir gelişme olmaması halinde 2016 yılının sonuna kadar Muratpaşa’nın tüm mahallelerinin doğalgazla buluşmasını hedeflediklerini ifade etti.